- ZTE

Цена
€54 90 / 107 38 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конфигурация | 2.0 |
| Тип на връзката | Bluetooth |
| Обща мощност (RMS) (W) | 3.6 W |
| Захранване | Батерия |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон | 60 Hz - 20 kHz |
| Включен субуфер | Не |
| Bluetooth версия | 5.0 |
| Дистанционно управление | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Предназначение | Преносими |
| Тегло | 0.10кг |
Колонки ZTE XBS988 Bluetooth – Квадро звук, преносим дизайн
Насладете се на богат, изпълващ стаята звук от компактна озвучителна система. ZTE XBS988 осигурява 2x 1.8W чист стерео звук чрез Bluetooth, идеален за музика, разговори или подкасти в движение.
Ключови Предимства
- Bluetooth свързаност — Безжично стриймване от всяко Bluetooth устройство до 10 метра.
- Компактен и преносим — Лек дизайн, който лесно се побира в чанта, идеален за пътуване или открито.
- Вградени контроли — Лесно регулиране на силата на звука, превключване на песни и отговаряне на обаждания директно от високоговорителя.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конфигурация | 2.0 |
| Тип на връзката | Bluetooth |
| Обща мощност (RMS) | 3.6 W |
| Захранване | Батерия |
| Цвят | Черен |
| Bluetooth версия | 5.0 |
| Дистанционно управление | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Предназначение | Преносими |
Какво има в кутията
- Колонка ZTE XBS988
- USB кабел за зареждане
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








